picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

lokalizator GPS, która firma ?

lokalizator GPS, która firma ?

Witam, czy ktoś z was orientuje się, gdzie kupię najlepszy monitoring GPS z niskim abonamentem? Zależy mi na sprawdzonej firmie.

Lalka

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że taki monitoring GPS jest niezwykle konieczny w małych, jak i w większych firmach. Jeśli jesteś z branży transportowej, to z pewnością lokalizator pomoże Ci mieć kontrolę nad pracownikami.

Lupusx

Posty: 8

 
Powiem Wam, że odkąd zamontowałem lokalizator GPS w pojazdach służbowych to pracownicy lepiej wykonują swoją pracę.

mokwas

Posty: 11

 
Monitoring pojazdów GPS jest bardzo korzystny dla firm. Nie każdy pracownik wykonuje swoją pracę bardzo dobrze i tylko my na tym tracimy. Sprawdzanie godzin pracy, przerw, przejechanych kilometrów, zużycie paliwa, jak najbardziej korzystne dla nas.

Spirek

Posty: 35

 
Monitoring pojazdów GPS w Warszawie możesz bez problemu założyć. Na rynku jest wiele firm, pożądane byłoby poszukać czegoś konkretnego poprzez internet. Każda taka firma, ma swoją stronę internetową.

wieslawww2

Posty: 5

 
Wydaje mi się, że lokalizator GPS w Warszawie nie jest trudno znaleźć. Warto przed zakupem popatrzeć w internecie na ceny i porównać oferty paru firm.

Iunae_Milt

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o monitoring GPS w Warszawie to mogę polecić Ci tylko tą firmę https://www.trackgps.pl. Lokalizatory zakupisz w niezwykle atrakcyjnej cenie, a abonament kosztuje grosze.

3czex

Posty: 19

 
Monitoring GPS przydaje się niesłychanie i może to potwierdzić każdy posiadacz firmy transportowej. Dzięki aplikacji możemy kontrolować pracowników, sprawdzać w których godzinach pracowali i kiedy mieli przerwy. Jest wiele innych dodatkowych opcji.

Black_Riot

Posty: 2