picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sosna wiethorst, gdzie kupię?

sosna wiethorst, gdzie kupię?

Można zamówić jałowca sadzonki i mi to przyślą do domu? Nie mam blisko sklepu ogrodniczego, dlatego pozostaje tylko Internet.

3czex

Posty: 1

 
Ofert z roślinami jest bardzo dużo. Wszystkich się nie pomieści w ogrodzie chyba, że ma się kilka hektarów. Trzeba coś wybierać i dobrze analizować, co gdzie ma być?

Marioleczka

Posty: 4

 
W ogrodzie przerabiałem już inne rośliny. Nie powiem, które są najlepsze, bo tak naprawdę zależne jest to od dużo czynników. Istotne będzie to, które mamy ziemię, bo im gorsze tym trudniej ładniejsze rośliny hodować. Liczy się również to, które mamy doświadczenie, zatem trzeba do tego dopasować wszystkie rośliny.

Hunka

Posty: 17

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i bardzo brzydkie.

090913123

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o sosna carsten sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-kosodrzewina-Carsten-C5/6702, a zobaczycie, iż było należałoby. Super oferta od fachowego sklepu internetowego.

czapelka

Posty: 9

 
Dzisiaj można zamówić rośliny ogrodowe sprzedaż wysyłkową i wszystko bezpiecznie do nas dotrze. Wiem, co sam z tego korzystam. Mój ogród, który mały nie jest to właśnie takie rośliny, jakie mi wysłali. Jestem z takich ofert niezwykle usatysfakcjonowany i innym również polecam.

Black_Riot

Posty: 4

 
Mnie się bardzo podobają jałowce sadzonki, ale nie mam niestety miejsca. Wiem, że są dostępne bardzo różne odmiany, dlatego każdy może coś dla siebie znaleźć. Lubię mieć dużo iglaków w ogrodzie, bo nie sprawiają problemów i bardzo dobrze rosną.

CHatka-eKo

Posty: 2