picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Spływy kajakowe po Tanwi, proszę o pomoc!

Spływy kajakowe po Tanwi, proszę o pomoc!

Czy ktoś z was był kiedyś na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie powiedzieć czy naprawdę jest to dobra zabawa?

tomalix

Posty: 8

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda pozyskają one kamizelki natomiast jeśli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Zatem na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Hitowiec

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, mnóstwo razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i niesłychanie je polecam.

yetisize

Posty: 18

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach ale jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

Czerski56

Posty: 16

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

alibastek

Posty: 12

 
Rzeka Tanew jest bardzo znana jeśli chodzi o kajaki bowiem posiada ładne widoki i nie jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, iż również sobie bez problemu poradzisz nawet jeśli to Twój pierwszy raz.

Iunae_Milt

Posty: 13

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest albowiem spływ kajakowy na Tanwie.

Klaudi

Posty: 25

 
Oczywiście, że na każdym spływie kajakowym otrzymasz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz otrzymać odpowiednie przeszkolenie aby sobie poradzić.

cinto

Posty: 19

 
Jeżeli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, które zostaną Ci wcześniej przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są natomiast bardzo proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, że cokolwiek Ci się stanie.

gerrry

Posty: 12

 
Oczywiście, iż spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już dużo początkujących ludzi pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

wersaczee

Posty: 18