picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

jaki sklep z naturlnymi kosmetykami polecacie

jaki sklep z naturlnymi kosmetykami polecacie

Jakimi kosmetykami realnie udało się wam pokonać problemy dermatologiczne? Szukam inspiracji, bo mam mocno spuchniętą twarz przez maseczkę. Nie chce mi się już praktycznie z domu wychodzić.

Booss23

Posty: 1

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

Jasio234

Posty: 7

 
Bezkonkurencyjne kosmetyki, a widziałam, że czasami na dość niezłych promocjach występują. Wydaje mi się, że sporo rzeczy zaczerpnęli z azjatyckich technik pielęgnacyjnych, ale to bardzo dobrze.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Dzięki za wskazówkę. Na pewno sprawdzę, bo właśnie też uważam, że takie ciekawe technologie trzeba przetestować. Całe życie praktycznie borykam się z problemami dermatologicznymi. Powoli mam dość.

Hoteowo24h

Posty: 2

 
Niektóre składniki aktywne nie oszukujmy się to zapychacze, natomiast kwas hialuronowy na pewno działa i nie można tutaj właściwie nic ściemnić. Jak połączysz pielęgnację zewnętrzną z wewnętrzną to zdecydowanie więcej zyskasz.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Mam dobre doświadczenie z terapiami regenerującymi https://naturikke.pl/produkt/krem-przed-zasnieciem-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym/. Moje niedawne odkrycie. Wzięłam na próbę, bo mieli sporo pozytywnych opinii na Allegro, a później przeszłam bezpośrednio do sklepu internetowego. Kwas hialuronowy połączony z bogatym składem aktywnym po prostu działa. Nie ma prawa nie działać, bo w pewnym wieku trzeba kwas hialuronowy już zewnątrz dostarczać. Skóra nie produkuje pewnych składników już w takiej skali i wymaga dodatkowej ochrony. To fakt naukowy.

mikesmith0103

Posty: 7

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

Yuri20

Posty: 3