picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

butelka z filtrem, proszę o pomoc

butelka z filtrem, proszę o pomoc

Chciałbym zamówić b butelkę filtrująca i teraz moje pytanie. Czy taka butelka ma filtr wymienny czy wyrzuca się całą butelkę?

roudee

Posty: 1

 
Lubię korzystać z dzbanka z filtrem, albowiem w kilka chwil mam czystą wodę. Wam również to polecam. Faktycznie pożądane byłoby zainteresować się takimi ofertami.

korasek

Posty: 2

 
Korzystam, na co dzień z filtrów przepływowych i jestem bardzo zadowolony. Woda nie była najlepszej, jakości ale teraz się to zmieniło, dlatego takie rozwiązanie polecam innym. Nie kosztuje taka cała instalacja dużo i można ją samodzielnie sobie zamontować.

labuh

Posty: 5

 
Kupuje kilka razy w roku dafi filtry do butelek i jest wszystko w porządku. Wytrzymują długo, wobec tego są opłacalne. Mam czystą wodę, a właśnie na tym najbardziej mi zależało, wobec tego polecam Wam wszystkim. Filtrowanie to tylko kilka minut i już można się weselić czystą wodą, na jakiej przecież każdemu winno zależeć.

Black_Riot

Posty: 6

 
Niesłychanie duży wybór filtrów dafi do butelek jak i pod zlew można znaleźć na stronie internetowej https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-przeplywowe.html. Wszystko jest opisane niesłychanie dokładnie, zatem każdy na pewno znajdzie coś, co pasuje do jego dzbanka czy butelki.

Teraru

Posty: 3

 
Kupuje kilka razy w roku dafi filtry do butelek i jest wszystko w porządku. Wytrzymują długo, dlatego są opłacalne. Mam czystą wodę, a właśnie na tym najbardziej mi zależało, dlatego polecam Wam wszystkim. Filtrowanie to tylko kilka minut i już można się cieszyć czystą wodą, na jakiej przecież każdemu powinno zależeć.

namok

Posty: 4

 
Mam kilka filtrów do wody przepływowych i dają radę. Im mamy większe zanieczyszczenie wody tym częściej trzeba sprawdzać, w jakim stanie są filtry i je wymieniać.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Z tego, co wiem filtry do butelek dafi są wymienne. Tak samo to działa jak w przypadku dzbanków. Na stronie producenta można odnaleźć ofertę z takimi filtrami, zatem z ich zakupem nie będziemy mieć żadnych problemów.

Nikuś23

Posty: 3