picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

oprawa halogenowa

oprawa halogenowa

Hej, cześć! Korzystacie z ledów? Szukam sklepu w którym mają duży wybór takich żarówek o różnej mocy. Poza tym przydałyby mi się też taśmy...

sthEn

Posty: 17

 
Mam w planie zakup całego oświetlenia do domu, bo dopiero robimy wykończenia, także jest trochę do zakupienia. W sumie też by mi się przydał jakiś tani i dobry sklep...

Seba123

Posty: 21

 
W sumie jakoś dwa miesiące temu kupowałem parę artykułów tego typu w tym zasilacze, taśmy i oprawy sufitowe przez sklep online www.premiumlux.pl. Sklep wszechstronny, można tu kupić absolutnie wszystko jeśli chodzi o energooszczędne oświetlenie tego typu.

Humerek

Posty: 20

 
Różne są przedziały cenowe, jeśli chodzi o takie oświetlenie. Można LED znaleźć w miarę tanio, ale można też wydać na taką żaróweczkę porządne pieniądze;) W zależności od potrzeb i możliwości ;)

noman1

Posty: 29

 
Kiedyś sprzedawałem takie systemy, ale to jeszcze były czasy, gdy w ogóle tego typu technologia raczkowała nad Wisłą. Teraz już można spokojnie kupić porządne ledy za w miarę rozsądne pieniądze. Nie jest to jakiś problem.

Smakosz1

Posty: 19

 
Pochwalę, ale używam ledów już praktycznie od początku jak tylko weszły na rynek. Ostatnie sztuki kupowałam kilka lat temu i od tej pory nie musiałam niczego wymieniać. W dłuższej perspektywie czasu inwestycja się zwraca.

Spirek

Posty: 23

 
Ja kupowałem ostatnio moduły reklamowe z LED od sklepu Premium Lux i jestem happy. Super obsługa, przystępne ceny, wysoka jakość – to tak pokrótce. Więcej info i wszystkie produkty są na ich stronce www.premiumlux.pl. Można kupować online, albo odwiedzić ich salon na Bartyckiej.

dof77

Posty: 22

 
Ostatnio byłem w hurtowni na Bartyckiej i mogę ich rekomendować. Duży wybór produktów, wszystko od sprawdzonych marek. Na stronie www.premiumlux.pl jest ich oferta opisana w całości. Dostawy robią terminowo, od zaraz, bez czekania.

tomalix

Posty: 31

 
Powiem Ci, że się w hurtowniach tego typu nie orientuję, nigdy nie miałem potrzeby, żeby kupować większe ilość żarówek itp. W każdym razie – powodzonka!

Anjinsaan

Posty: 24

 
No na pewno atutem LEDów jest fakt, że się nie nagrzewają. To jest istotne np. w chłodniach, gdzie żarówka nie może wydzielać ciepła, żeby temperatury nie deregulować. Poza tym, z tego co wiem to dają inne światło, niby lepsze niż te standardowe żarówy.

Krasny

Posty: 11