picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

my cafe poziom, znacie ?

my cafe poziom, znacie ?

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie niesłychanie się na tym znam.

hejjju

Posty: 1

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je odnaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej w wielu przypadkach korzystam. Jest to super miejsce, bowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

TomekK

Posty: 4

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

namok

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko odszukać. Nie korzystałem z niej jeszcze, niemniej jednak widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

Grabow12

Posty: 2

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko trochę czytałem to, co odnajduje się na stronie, jaka jest grze poświęcona. Warto to jednakże sprawdzić dokładniej.

Nikuś23

Posty: 4

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

090913123

Posty: 4

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić mnóstwo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Rocka2

Posty: 9