picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

fotograf ślub w Zielonej Górze, polecicie?

fotograf ślub w Zielonej Górze, polecicie?

Chcę zlecić fotografię weselną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym zna i wie jak takie zdjęcia wykonywać. Cena nie gra roli.

qwuster

Posty: 1

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, że zdjęcia ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było dobrym pomysłem. Mam takie zdjęcia i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego cieszę się, że przyszła moda na zdjęcia w jakiś bardzo ciekawych miejscach. To lepiej wygląda.

ajhhopek

Posty: 23

 
Dzisiaj zdjęcia są drogie. Niestety cały ślub i wesele też do tanich nie należą, dlatego nie powinno to nikogo dziwić. Można zrobić sobie film z tego wydarzenia, ale zdjęcia są takim dopełnieniem, dlatego warto je zlecać. Wybieramy kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna i wykona takie zdjęcia ślubne, z jakich będziemy bardzo zadowoleni.

damer56

Posty: 3

 
Nie za dobrze na zdjęciach wychodzę, ale akurat ślubne trzeba było zrobić. Musi być przecież jakaś pamiątka, dlatego trzeba zadbać o to, aby była rzeczywiście niezmiernie wartościowa, a wówczas będziemy jeszcze bardziej zadowoleni. Fotografa bez problemów się znajdzie.

Yuri20

Posty: 3

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, że był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi zrobić.

12erBis

Posty: 8

 
Im więcej jest zdjęć tym lepiej. Nigdy wszystkie nie będą super. Jeżeli zamówi się sto czy dwieście zdjęć to fotograf nie byłby w stanie wszystkich zrobić super. Ile by mu to miało zająć czasu? Goście na weselu zamiast się bawić to by się musieli ustawiać do zdjęć. Tutaj idzie się na żywioł i z tych setek zdjęć zawsze się coś wybierze.

Saradoonin

Posty: 2

 
Mnie bardzo podoba się fotografia wnętrz w Zielonej Górze wykonana poprzez http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/fotografia-wnetrz. Mieszkanie sprzedało się bardzo szybko, a ja byłem bardzo zaspokojony z usług. Nie wyszło mi to drogi i opłacało się bardzo, wobec tego jeśli chcecie wykonać wnętrza w wykwalifikowany sposób to zgłoście się do tego człowieka, a na pewno Wam pomoże.

Kitas

Posty: 4

 
O zdjęciach ślubnych można rozmawiać godzinami. Jednym się bardzo podobają, a inni ich nie lubią. Nikt przecież nikogo do niczego nie zmusza i można wybrać opcję odpowiednią dla siebie.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Każdy ma inne wymagania. Znajomy woleli wydać mało, lecz i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące złotych i mają teraz śliczne fotografie ze wesela i ślubu.

Grabow12

Posty: 5