picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Czy ciężko o serwis ploterów ?

Czy ciężko o serwis ploterów ?

Jeżeli oddam ploter do serwisu to w jakim czasie zostanie on naprawiony i ponownie wróci do mojej firmy?

derbuś45

Posty: 10

 
Zdecydowanie polecam Ci zdecydowanie się naprawę plotera marki HP oprócz kupna nowego bowiem jest to sporo tańsze. Z reguły koszty naprawy ploterów tej marki są naprawdę niskie.

alibali55

Posty: 18

 
W swoim życiu bardzo wiele razy korzystałem z serwisów oferujących naprawy ploterów i muszę Ci powiedzieć abyś korzystał jedynie z serwisów specjalizujących się w ploterach konkretnej marki ponieważ masz największą szansę na prawidłową naprawę urządzenia.

tereska

Posty: 10

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki ponieważ pracownicy tych serwisów mogą nie mieć odpowiedniej wiedzy.

Black_Riot

Posty: 13

 
Masz bez wątpienia rację z tym, że nowy ploter będzie działał lepiej niż ten po naprawie. Musisz się jednakże zastanowić czy rzeczywiście za ten fakt należałoby aż tyle przepłacać. Zapewne sam wiesz, że nabycie nowego plotera to gigantyczny wydatek a naprawa jest zdecydowanie tańsza.

labuh

Posty: 26

 
Z tego względu, iż ploter nie należy do najtańszych urządzeń nabycie nowego w wypadku awarii poprzedniego jest moim zdaniem dość kiepskim pomysłem. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę poprzedniego plotera.

Black_Riot

Posty: 9

 
Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była bardzo tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą ponieważ zostały wymienione jeszcze inne elementy a więc naprawę bardzo sobie chwali i poleca ją każdemu w przypadku awarii.

1983ar

Posty: 22

 
W mojej opinii oddanie plotera do renomowanego serwisu jest jak najniezwyklej bezpieczne. Możesz być w takiej sytuacji pewny tego, iż urządzenie to wróci do Ciebie w bardzo idealnym stanie i kompletnie nie będziesz musiał się o nie martwić.

Pendrzec

Posty: 19

 
W kwestii naprawy ploterów HP zdecydowanie polecam Ci skorzystanie z usług tego serwisu: http://serwisploterow.org.pl. Sam z niego korzystam i cenię sobie przede wszystkim niskie ceny oraz szybkie terminy napraw.

wom_ww

Posty: 16

 
Zdecydowanie polecam Ci zdecydowanie się naprawę plotera marki HP zamiast zakupu nowego ponieważ jest to dużo tańsze. Z reguły koszty naprawy ploterów tej marki są naprawdę niskie.

szymon2626

Posty: 20